Przejdź na stronę główną Wydziału  Strona główna Wydziału    Adresy i telefony na Wydziale | Sprawdź pocztę | Mapa serwisu | Pytania | Facebook | YouTube     
 
Strona główna WPiA

Publikacje:
Najnowsze
Wszystkie
 
Publikacja typu: Prace nie publikowane => Inne prace nie publikowane
TytułOcena dorobku naukowo-badawczego i dydaktycznego dr hab. Jadwigi Glumińskiej-Pawlic w związku z wnioskiem Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach o nadanie tytułu naukowego profesora nauk prawnych i powołaniem na recenzenta w tymże postępowaniu przez uchwałę Rady z dnia 23 kwietnia 2013 r.
Dotyczy: Oceny dorobku naukowo-badawczego i dydaktycznego dr hab. Jadwigi Glumińskiej-Pawlic
Dla: Centralna Komisja do Spraw Stopni i Tytułów
[autor:]  J. Gliniecka
Rok: 2013
Publikacja przypisana do: Katedry Prawa Finansowego
Powrót
 
 
 
 do strony głównej UG   Strona główna UG Adresy i telefony   Sprawdź pocztę   Mapa serwisu    Pytania
  
aktualizacja: 2013.09.21 11:00:53 
Copyright by
Uniwersytet Gdański
(c) 2008

Redakcja serwisu internetowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego dołożyła wszelkich starań, by informacja umieszczona na stronach była poprawna oraz, by była aktualizowana na bieżąco.

Jeśli mimo tych starań istnieją rozbieżności pomiędzy informacją zawartą na stronach internetowych  a informacją przekazywaną przez dziekanat, sekretariaty katedr, administrację lub pracowników Wydziału, należy kierować się informacją przekazywaną przez dziekanat, sekretariaty katedr, administrację lub pracowników Wydziału.

Uprzejmie informujemy, że używamy plików cookie (tzw. ciasteczek) i podobnych technologii w celach autoryzacji, zbierania statystyk i ułatwienia korzystania z serwisu Uniwersytetu Gdańskiego. Korzystając z naszych stron wyrażasz zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Żadna część niniejszego serwisu nie może być traktowana jako oferta w rozumieniu Kodeksu cywilego.

 
do strony głównej UG do strony głównej wydziału do strony głównej wydziału